Ekogroszek workowany Grudziądz

Masz dość pilnowania pieca i zerkania codziennie jak wypala się Twój węgiel. Kocioł na ekogroszek jest automatyczny jedynie z nazwy? Jeżeli poszukujesz najlepszego ekogroszku workowanego to idealnie trafiłeś. P.H.U KOLOMBUS Tadeusz Wasiucionek to skład opału obsługujący teren całego kraju wraz z Grudziądzem oraz okolicznych miejscowościach:

  • Ekogroszek Świecie
  • Ekogroszek Kwidzyn
  • Ekogroszek Brodnica

Produkt dostarczamy do 5 dni roboczych, natomiast 90% zamówień realizujemy w 2 dni roboczę od złożenia zamówienia. Nasz kluczowy produkt importujemy bezpośrednio z Ameryki Południowej, a dokładnie Kolumbii – wydobywany węgiel jest najwyższej jakości jaką mieliśmy wypróbować. Dzięki niespotykanej dotąd ilości popiołu na poziomie 1% oraz wartości opałowej wynoszącej 32 MJ/kg odwiedzisz twój kocioł raz na 2-4 tygodnie. Zamów już teraz Ekogroszek workowany z Grudziądza i przetestuj nową jakość węgla!

Jak realizowana jest dostawa ?

Cena ekogroszku zawiera koszty transportu. Oznacza to, że składając zamówienie nie są doliczane żadne dodatkowe koszty. Dostawy realizuje zaprzyjaźniona firma transportowa w ciągu 2 dni roboczych od zaksiegowania wpłaty na naszym koncie lub złożenia zamówienia, gdy wybrali Państwo opcję pobraniową. Na palecie znajduje się 40 worków 25 kilogramów zabezpieczonych folią scretch oraz pasami. Kierowca dostarczy Państwu paletę we wskazane miejsce pod warunkiem, że teren jest utwardzony. Węgiel dostarczamy samochodami 5 lub 12 tonowymi wyposażonymi w windę oraz paleciaka ręcznego. Ekogroszek workowany dostarczamy zarówno na terenie Grudziądza, Brodnicy, Kwidzyna, jak i okolicznych gmin i miejscowości.

Masz więcej pytań ? Odwiedź naszego FAQ’a lub skontaktuj się bezpośrednio z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania. 

Opinie ekogroszek Kolombus

Marek
Read More
Ekogroszek wart swej ceny. Najmocniejszy jakim palilem, a popiolu troszke wiecej jak z pelletu. Szybka dostawa.
Kazimierz Dzido
Read More
Cieszę się , że trafiłem na Państwa ofertę.Ekogroszek Kolombus jest bardzo dobrym produktem bez wątpienia jednym z najlepszych w ofertach internetowych. Reklamuję i chwalę Wasz towar. Pozdrawiam
Gierczak Michał
Read More
Ekogroszek naprawdę bardzo wysokiej jakości, suchy, worki mocne, żadnych problemów z ustawieniem pieca pod ten opał, popiołu znikoma ilość, śmiem twierdzić, że nie ma lepszego opału na rynku. Klikam następne zamówienie
Previous
Next