kolombus.pl

Blog tematyczny z zakresu domu, ogrodu i lifestyle.

Dom

Lampy Philips by Hue – dlaczego są tak popularne?

Lampy Philips by Hue – dlaczego są tak popularne?

Urządzenia Philips by Hue to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych, inteligentnych akcesoriów oświetleniowych. Nic w tym dziwnego! Philips by Hue to bowiem ogrom możliwości, dostępny za pomocą kilku kliknięć – od klasycznego światła, po nastrojowe barwy bądź elektryzujące aranżacje oświetleniowe podbijające emocję podczas oglądania filmu lub gry na konsoli. Co jeszcze sprawiło, że inteligentne oświetlenie Philips stale zdobywa nowe grono zwolenników?

Wraz z profesjonalnym sklepem oświetleniowym Studio Światła poznaj zalety inwestycji w lampy Philips by Hue i zakochaj się w nowoczesnych rozwiązaniach oświetleniowych. Pozwól sobie na maksimum doznań z oświetleniem Hue i poznaj prawdzie możliwości tej oprawy świetlnej.

Specjaliści od Studio Światła zdają sobie sprawę, że często nowoczesne rozwiązania (szczególnie w obrębie oświetlenia) mogą budzić mieszane uczucia. Często kojarzą się one bowiem ze skomplikowaną instalacją i koniecznością wołania elektryka. Jednak zwolennicy inteligentnego oświetlenia już wiedzą, że Philips by Hue nie wymaga układania nowych instalacji elektrycznych. Urządzenia te są bowiem bardzo proste zarówno w instalacji, jak i obsłudze.

Bez kabli, bez instalacji i bez zbędnych kosztów – instalacja i użytkowanie oświetlenia Philips by Hue. Przekonaj się, jakie to proste!

Pierwszym krokiem do sukcesu jest oczywiście zakup odpowiednich opraw i typów świetlnych, których różnorodność w pełni spełnią Twoje oczekiwania – technologia Philips jest już tak zaawansowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdują się:

  • żarówki,
  • taśmy LED,
  • lampy stołowe, podłogowe, wpuszczane w ścianę, sufitowe i wiszące,
  • oświetlenie zewnętrzne.

Zakupione oprawy wystarczy wkręcić na miejsce starej żarówki, a lampy podłączyć do prądu. Proste, prawda?

Urządzenia Philips by Hue – kontrola oświetlenia całego mieszkania za pomocą aplikacji lub Mostka Philips By Hue

Choć potencjał urządzeń Hue jest ogromny, tak korzystanie z ich możliwości nie będzie wymagał od Ciebie dużych inwestycji. Inteligentne oświetlenie Philips by Hue obsługuje bowiem technologię Bluetooth oraz darmową aplikację na smartphone Phillips Hue Bluetooth. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które powoli chcą wdrożyć się w możliwości systemu, bądź chcą objąć systemem Hue tylko 10 lamp w jednym pomieszczeniu.

Jeśli jednak chcesz być w posiadaniu pełnych możliwości oświetlenia SMART – chcesz obsługiwać nawet 50 zautomatyzowanych lamp w całym domu z dowolnego miejsca za pomocą głosu, musisz zakupić Philips Hue Mostek. Jego proste podłączenie ogranicza się zaledwie do podpięcia urządzenia do prądu i domowego routera WiFi przy użyciu kabla sieciowego. Poza prostym montażem mostki Philips dostępne na Studioswiatla.pl cechują się subtelnym, minimalistycznym wyglądem – idealnym do każdego wnętrza.

Pamiętaj jednak, że z Philips by Hue to ty ustalasz tępo i zyskujesz dowolność względem kolejnych inwestycji oraz czas na zaadaptowanie się z nowym urządzeniem!

Udostępnij